Rzetelny opis leku kamagra

Kamagra opis leku

Lek o tej nazwie, to obecnie najchętniej kupowany i zażywany przez mężczyzn środek na erekcję. Po lek sięgają miliony użytkowników w różnych krajach. Specyfik wytwarza Ajanta Pharma – fabryka medykamentów znajdująca się w Indiach. Nad produkcją leku nadzór sprawuje Światowa Organizacja Zdrowia. Tabletki kamagra mają turkusową powłokę i białe wnętrze. Ich kształt podobny jest do rombu. Pakowane są w blistry z hologramami. W jednym blistrze są zawsze cztery tabletki. Lek dostępny jest na receptę. Żeby kupić go bez wizyty u lekarza, trzeba skorzystać z ofert aptek internetowych, które sprowadzają go z krajów, gdzie nabywa się go bez dokumentu od specjalisty.

Kamagra opis działania

Leki kamagra swoje działanie zawdzięczają substancji aktywnej o nazwie sildenafil. Jest to substancja, która działa na procesy zachodzące w członku i nie tylko. Zaliczana jest do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Fosfodiesteraza typu 5, to enzym, który odpowiedzialny jest za hamowanie napływu krwi do penisa podczas stosunku. U mężczyzn z problemami z erekcją, występuje nadprodukcja tego enzymu. Sildenafil hamuje jego działanie, dzięki czemu mężczyzna może mieć wzwód. Tabletki kamagra wywołują erekcję i przedłużają ją w czasie po to, by można było odbyć pełny stosunek płciowy. Zażywane regularnie, przeciwdziałają kłopotliwej dolegliwości, jaką jest przedwczesny wytrysk. Ponadto, potęgują doznania mężczyzny podczas stosunku. Lek działa doraźnie, czyli tylko na bezpośrednią i typową dla większości pacjentów przyczynę kłopotów ze wzwodem. Nie działa natomiast na indywidualne i ogólne uwarunkowania tego problemu. Reakcja na lek jest czasowa. Mężczyzna zyskuje zdolność do osiągania wzwodu przez czas aktywności leku w organizmie. Średnio jest to 6 godzin, ale u niektórych może być dłużej.

Kamagra opis stosowania

Tabletki kamagra opinie występują w trzech wariantach, różniących się od siebie zawartością substancji czynnej. Mężczyzna mający kłopoty z erekcją może eliminować je tabletkami 25mg, 50mg i 100mg. Na początek najlepiej sprawdzić jak zadziała najniższa dawka. Jeśli nie zadziała jak trzeba – wypróbować wyższą. Im starszy mężczyzna tym zazwyczaj wyższa dawka jest potrzebna. W ciągu 24h nie wolno wziąć więcej niż 100mg kamagry. Lek nie może być zażywany razem z innym medykamentem na erekcję. Nie można łączyć go ze środkami, które obniżają ciśnienie tętnicze. Przedawkowywanie leku prowadzi do poważnych kłopotów zdrowotnych. Nie zaleca się również łączenia kamagry z tłustymi potrawami i trunkami alkoholowymi. Tłuszcz blokuje wchłanianie sildenafilu, a alkohol powoduje nieprzyjemne objawy uboczne, takie jak uderzenia krwi do twarzy, mdłości, zaburzenia widzenia, bóle i zawroty głowy.

Koszt zakupu kamagry

Koszt zakupu kamagry jest o wiele niższy niż innych medykamentów na erekcję. Indyjski środek na wzwód jest tańszy, ale nie gorszy od europejskich produktów. Pod względem składu i działania niczym się od nich nie różni. Kosztuje mniej, bo za mniejsze pieniądze jest wytwarzany i mniejsze środki pochłania promocja i reklama leku. Kamagra to wyśmienity zamiennik o wiele droższych tabletek na potencję.

Czy lek daje efekty uboczne?

Tak, ale bardzo rzadko i bardzo niewiele. Nowoczesne metody otrzymywania substancji czynnej i zastosowane substancje dodatkowe dały efekt w postaci niemal całkowitego braku niepożądanych skutków zażywania specyfiku. Pod tym względem kamagra bije na głowę dużo droższe leki produkowane od dawna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *